MojAndroid

Spoločnosť Samsung oficiálne predstavila aj nové príslušenstvo v podobe duálnej bezdrôtovej nabíjačky s názvom Samsung Wireless Charger Duo. Nabíjačka umožňuje nabíjať dve zariadenia súčasne, a to napríklad jeden smartfón a k tomu aj inteligentné hodinky. Teoreticky však môžete využiť túto nabíjačku aj na nabíjanie dvoch smartfónov s podporou štandardu Qi pre bezdrôtové nabíjanie.

Samsung Wireless Charger Duo

Nová bezdrôtová nabíjačka je vyhotovená z plastového materiálu. Vstavané prieduchy by mali zabezpečiť dostatočné chladenie aj pri maximálnom výkone. Nabíjačka ponúkne na oboch nabíjacích plochách 7,5W. Na tele nabíjacej stanice sa nachádzajú aj LED diódy, ktoré samotné nabíjanie indikujú. Napájanie bezdrôtovej nabíjačky Samsung je vyriešené prostredníctvom konektoru USB-C.

Dôležitou informáciou je tiež rozdelenie priestoru pre samotné nabíjanie. Priestor určený primárne pre smartfón (naľavo) je vyhotovený ako praktický stojan. Druhý priestor primárne určený pre nabíjanie inteligentných hodiniek (napravo) je následne vodorovný a neponúka možnosť stojanu. Dostupnosť nového príslušenstva z dielne spoločnosti Samsung zatiaľ nepoznáme. Cena tohto zariadenia by sa však mala zastaviť približne na hodnote 120 dolárov.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 oficiálne: Veľká batéria, vylepšený S Pen a kamera s umelou inteligenciou
Náš tip
Samsung Galaxy Watch oficiálne: Nové generácia wearables prichádza
10.8.2018
Zdroj: phonearena.com, slashgear.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+