MojAndroid

Po modeloch Samsung Galaxy S9 a S9+ očakávame ďalšie dva dôležité modely od Samsungu, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta ešte tento rok. Určite medzi ne patrí Samsung Galaxy Note 9 a nový skladací smartfón. Existujú dohady, podľa ktorých by sme sa mohli  budúci rok dočkať Samsungu Galaxy S10, ktorý by mohol byť skladací. Spoločnosť na tom usilovne pracuje a nám nezostáva nič iné, ako počkať na výsledok.

Náš tip
Samsung bol v Q1/2018 najväčším predajcom smartfónov

Samsung a skladací smartfón?

Projekt, týkajúci sa skladacieho smartfónu, dostal nové kódové označenie. Unikli informácie o takzvanom “FoldableBPON”, čo by mohlo byť niečo ako foldable phone, čo v preklada znamená skladací telefón. Písmeno B v názve je zatiaľ veľkou neznámou, no mohlo by to znamenať “Bixby”. Očakáva sa, že sa o ňom dozvieme v novembri, no je pravdepodobné, že sa to presunie až na Mobile World Congress v ďalšom roku. Telefón je taktiež známy ako “winner” (víťaz), čo by mohlo značiť to, že je prvý na poli skladacích smartfónov. Minimálne ako koncept. Taktiež to ale môže znamenať, že novinka bude  mať “víťazný” dizajn.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

Mimo skladacieho  telefónu, Samsung už určite pracuje aj na Galaxy S10, ktorý  by mal byť predstavený v Q1 2019. Dostal kódové označenie “Beyond”. Bude to už desiata generácia Galaxy S modelového radu, takže môžeme očakávať veľké veci.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+