MojAndroid

V zmysle „bez vetra sa ani lístok na strome nepohne“ vám teraz prinášame niekoľko zaujímavých správ (dohadov) z dielne spoločnosti Samsung a ich krokoch v roku 2013. Podľa portálu SamMobile, ktorý sa v predbežných tvrdeniach len veľmi málo odchyľuje od pravdy, spoločnosť Samsung pripravuje novinku v podobe Samsung Galaxy S4, ktorý by sa mohol objaviť už počas prvej polovice budúceho roka. Projekt „Galaxy S štvorky“ sa volá Projekt J a mal by nám, s takmer istotou, priniesť smartfón s AMOLED displejom s rozlíšením FullHD 1080p. Taktiež môžeme očakávať minimálne štvorjadrový procesor, zrejme z rodiny Exynos.

Druhou novinkou je fakt, že Samsung pravdepodobne pripravuje lacnejšiu alternatívu Galaxy Note II. Tento lacnejší model by mal mať LCD displej, nebude dodávaný so stylusom a mal by mať pravdepodobne aj nižší výkon. Nakoniec, aby správ zo spoločnosti Samsung nebolo dosť, do tretice je tu správa o segmente tabletov. Samsung pripravuje 13,3-palcový tablet, ktorý by mal mať podobný dizajn, ako má teraz Asus Transformer (dúfame bez právnych sporov). Telo bude tvoriť obrazovka, ktorá bude spojená s dokovacou stanicou v podobe klávesnice a tablet bude samozrejme využiteľný aj samostatne.

Aj keď všetky informácie pochádzajú z overených zdrojov, nie sú finálne. Ide len o dohady a parametre zariadení a všetko ostatné sa do finálneho predstavenia môže zmeniť. Už teraz sa však tešíme na to, čo si pre nás Samsung pripraví a samozrejme vás o týchto novinách budeme informovať medzi prvými.

Zdroj: SamMobile

3.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+