MojAndroid

Akcia Life Unstoppable sa uskutoční 2. 9. a Samsung na nej predstaví novinky v oblasti smartfónov, nositeľnej techniky, televízorov, domácich spotrebičov a audioprístrojov. Zaujímavosťou je, že akcia bude prebiehať virtuálne. Hostia tak zažijú interaktívny zážitok, kde ich Samsung predstaví o tom, že ponuka na rok 2020 je zárukou dobrej zábavy, kreativity a vysokého výkonu.

Virtuálna konferencia Life Unstoppable

Virtuálna konferencia Life Unstoppable

Virtuálna dynamická akcia Life Unstoppable potrvá 45 minút a účastníci si na nej budú môcť pozrieť novinky od Samsungu. Moderátori a hostia predvedú, ako tieto inovácie pomáhajú ľuďom zažiť jedinečné zážitky.

Samsung neustále posúva možnosti moderných technológií a nadchádzajúca udalosť je toho dobrým dôkazom. Interaktívny svet vám umožní z pohodlia vašich obývačiek sledovať predstavenie noviniek z rôznych kategórií – smartfónov, televízorov a iných domácich spotrebičov. Nová podoba ekosystému Samsung ponúkne celý rad riešení, ktoré zodpovedajú potrebám zákazníkov, či už ide o čo najlepšiu domácu zábavu a sieťové hranie alebo o výkon smart spotrebičov. Kreativite sa predsa medzi nekladú.

Náš tip
Galaxy Unpacked: naživo už o 5.augusta 2020

Digitálne zážitky predstavujú len jeden zo spôsobov, akými Samsung prispôsobuje svoju činnosť tohtoročnej situácii vo svete a reaguje na ňu. Marketingový riaditeľ Samsungu pre Európu Benjamin Braun to vyjadril nasledovne:

„V Samsungu chceme neustále ponúkať zákazníkom aj celej spoločnosti dôležité inovácie. Sme radi, že sme našli nový a atraktívny spôsob, ako predstaviť nové smartfóny, nositeľnú technológiu, televízory, domáce spotrebiče a ďalšie produkty. Vezmeme návštevníkov na výlet, na ktorom zistia, aká dôležitá je naša prevratná prepojená technológia pre súčasný život – ten skutočne nikto a nič nezastaví.“

Virtuálna konferencia Life Unstoppable sa bude konať 2. septembra 2020 o 10:00 nášho času.

28.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+