MojAndroid

Samsung v novom videu ukázal, ako testuje kvalitu svojich zariadení. Galaxy smartfóny najskôr spustí z určitej výšky, potom ošpliecha vodou, ponorí pod vodu do hĺbky 1,5 metra po dobu 30 minút, schladí na -20°a následne ohreje na 60°C. Smartfóny prechádzajú testom tlaku, ohnutia, a to všetko nie jedenkrát, ale viackrát za sebou. Ako to asi prebieha si pozrite na videu.

Samsung tiež začína robiť nový 8-krokový testovací plán, ktorým budú prechádzať všetky batérie spoločnosti. Ten obsahuje nielen vizuálne testy, ale aj rontgenové testy, či testy nabíjania a vybíjania batérie v extrémnych podmienkach. To všetko kvôli afére s batériou v Samsungu Galaxy Note 7, ktorá pošramotila povesť juhokórejského giganta. Týmito testami by mali prejsť všetky zariadenia spoločnosti. Situácia podobná tej s Note 7 by sa tak už v budúcnosti nemala opakovať.

Náš tip
Samsung zistil príčiny chybnej batérie v Note 7. Začne robiť špeciálne testy

Zdroj: androidcommunity

 

15.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+