MojAndroid

Obľúbené modely televízorov od Samsungu môžete mať teraz ešte výhodnejšie. Pri ich kúpe vám Samsung vráti časť peňazí späť, a to až do výšky 950 €.

Stačí sa do 14 dní od nákupu zaregistrovať na stránke samsung.sk, nahrať kópiu pokladničného bloku a fotografiu výrobného štítku. Akcia platí do 27. júna 2021 alebo do vypredania zásob pri nákupe na samsung.sk alebo u vybraných predajcov. 

Akcia sa vzťahuje na vybrané modely lifestylových televízorov The Frame, The Terrace, The Serif, The Premiere, peniaze späť dostanete aj pri kúpe soundbaru alebo subwooferu. Konkrétna výška cashbacku závisí práve od modelu, ktorý si zaobstaráte a môže sa vyšplhať až do výšky 950 €.

Televízory pre každého

Výhodnejšie môžete získať napríklad televízor The Frame, ktorý je na nerozoznanie od klasického obrazu. Môžete si na ňom nechať zobraziť vaše obľúbené umelecké diela či vaše vlastné fotografie a meniť ich podľa preferencií.

Samsung the Frame
Samsung the Frame | Foto: Samsung

Jedinečný dizajnový televízor The Serif má unikátny masívny rám, vďaka ktorému dokáže stáť na akomkoľvek rovnom povrchu. Napríklad aj na zemi či v polici. K dispozícii sú aj špeciálne skrutkovateľné vysoké nožičky pre jednoduchšie premiestňovanie po miestnosti.

Samsung The Serif
Samsung The Serif | Foto: Samsung

The Terrace je jediný outdoorový televízor na svete. Zaujme zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti (IP55), prachu, slnečnému žiareniu, mrazu a vysokým teplotám. Pokojne ho môžete nechať na vašej terase aj celý rok. Pochváliť sa môže tiež vysokým jasom a antireflexnou úpravou obrazovky, čo zabezpečí bezproblémovú čitateľnosť aj na priamom slnku.

Samsung The Terrace
Samsung The Terrace | Foto: Samsung

V rámci akcie môžete tiež získať prvý otočný televízor na svete, The Sero, ktorý sme mali možnosť otestovať aj my v redakcii a veľmi sa nám páčil. Obrazovku dokáže pri prehrávaní videa alebo iného obsahu natočiť na výšku alebo šírku podľa toho, aký formát má reprodukovaný obsah.

Samsung The Sero
Samsung The Sero | Foto: Samsung

Ak máte radi čo najväčšie obrazovky, s lifestylovým projektorom The Premiere si môžete vytvoriť domáce kino. Ponúka krátku projekčnú vzdialenosť a vykreslenie obrazu s uhlopriečkou až 130”.

Samsung The Premiere
Samsung The Premiere | Foto: Samsung

Samsung do akcie zaradil aj lifestylové soundbary a bezdrôtový subwoofer, s ktorými zážitok ešte viac umocníte.

samsung tv akcia

Široká ponuka produktov

V prípade, že plánujete svoju domácnosť vybaviť ďalšími spotrebičmi, máte možnosť si vybrať zo širokej ponuky. K dispozícii sú práčky a sušičky Samsung QuickDrive, široké portfólio chladničiek, QLED a NeoQLED televízory od Samsungu so 4K a 8K rozlíšením, ale aj smartfóny z radu Samsung Galaxy S21, skladateľné Galaxy Z Fold2 5G a Galaxy Z Flip 5G, tablety, smart hodinky Galaxy Watch3 či slúchadlá Galaxy Buds Pro. Sledujte akciové ponuky na stránke https://www.samsung.com/sk/offer/.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií zo sveta technológií, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

8.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+