MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavila nové tlačiarne označené ako Xpress C430 a Xpress C480. Ide o dostupné riešenia pre domácnosti a malé kancelárie, kde nie je účelom tlačiarne vytlačiť stovky strán denne. Tlačiarne sú určené pre užívateľov, ktorí požadujú dostupnejšie riešenia, chcú ušetriť aj pri prevádzkovaní tlačiarne a ocenia funkcie a možnosti vyšších modelových radov.

Tlačiarne C430 sú určené pre farebnú tlač a modely C480 zasa slúžia ako multifunkčné zariadenia určené na tlač, kopírovanie a skenovanie. Výhodou pre domácnosti a malé kancelárie je okrem iného jednoduchá inštalácia, ktorá umožňuje stiahnutie potrebného ovládača z internetu a nie je potrebný žiaden disk ani USB kľúč. Pre užívateľov je nachystaná aj funkcia skenovania do e-mailu, ktorá bola až doteraz dostupná iba pre tlačiarne vyšších modelových radov. Nájdeme tu aj možnosti tlače pomocou NFC alebo aplikácie Samsung Mobile Print. Tlačiarne C480 tiež umožňujú naskenované dokumenty odoslať priamo do telefónu a takto jednoducho prepojiť mobilné zariadenia s tlačiarňou.

Tlačiarne tiež prinášajú vysokorýchlostnú tlač, keď najvyššie modely dokážu vytlačil 18 čiernobielych, resp. 4 farebné stránky za minútu, a to pri zachovaní skvelých farieb a textu s vysokým rozlíšením. Poslednou veľkou výhodou tlačiarní je tiež funkcia dlhodobej úspory nákladov, keď vďaka rozumnej spotrebe je možné ušetriť dlhodobo až 20 % toneru. Cena tlačiarne C430 začne na úrovni už 123,90 EUR, zatiaľ čo multifunkčné zariadenie C480 sa bude predávať od 219,00 EUR.

Zdroj: Tlačová správa

14.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+