MojAndroid

Už tu bolo šrotovné za staré auto, starý telefón a tentokrát môžete získať peniaze aj za vaše staré inteligentné hodinky. Vďaka tomu si môžete znížiť cenu nových inteligentných hodiniek Samsung Gear Sport či náramku Samsung Gear Fit2 Pro a vybaviť sa tak pred blížiacou sa outdoorovu sezónou.

Stačí, keď záujemca o nové hodinky alebo náramok prinesie do ktorejkoľvek predajne Samsung v Bratislave, Banskej Bystrici alebo v Košiciach, prípadne do predajne Alza, svoje staré náramkové hodinky a získa okamžitú zľavu na nové zariadenie až do výšky 60 EUR.

Ak máte záujem o kúpu inteligentného príslušenstva pre váš smartfón, teraz máte skvelú možnosť. Zároveň sa tak zbavíte starého zariadenia, ktoré by inak pravdepodobne iba zaberalo miesto niekde vo vašej zásuvke. Akcia platí do 30. apríla, takže máte dostatok času na návštevu jednej z predajní, ktorá je do programu zapojená.

30.3.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+