MojAndroid

Predstavenie tabletofónu Samsung Galaxy Note 4 je už za rohom a množstvo fanúšikov netrpezlivo očakáva, aké novinky prinesie kórejská spoločnosť v novej vlajkovej lodi. Doteraz uniklo na internete množstvo dohadov a informácií o pripravovanom smartfóne a Samsung teraz začal s oficiálnou reklamnou kampaňou.

samsung-galaxy-note-4-unpacked-2014-episode-2

Tú zatiaľ sústredil najmä do Číny, čo je pomerne zaujímavý ťah. V čínskych mestách sa začali objavovať obrovské plagáty a billboardy, ktoré reklamujú pripravovanú novinku. Reklamy sa objavili aj na slávnej Chang´an Avenue v Pekingu. Nové plagáty odhaľujú okrem iného dátum predstavenia (3. september), ako aj tvar telefónu, ktorým by mal byť klasický ‘candy bar’.

Náš tip
Všetky informácie o Samsungu Galaxy Note 4 na jednom mieste

Už pred nejakým časom unikli detailné fotografie nového Samsungu, ktoré naznačujú podobnosť s predchádzajúcimi modelmi. Okrem iného už niekoľkokrát unikli aj špecifikácie Note 4, ktoré naznačujú, že Samsung nenechal nič na náhodu a v novinke použije ten najlepší dostupný hardvér. Note 4 by mal disponovať procesorom Snapdragon 805 alebo Exynos 5, displejom s 5,7-palcovou uhlopriečkou a QHD rozlíšením, 16-megapixelovým fotoaparátom a pamäťou RAM s kapacitou 3 GB.

Ako to už pri takýchto uniknutých informáciach býva, nemôžeme ich označiť za pravdivé až do chvíle, keď ich potvrdí samotný výrobca. Našťastie, na tento okamih už nebudeme musieť dlho čakať. Tlačová konferencia Samsungu sa uskutoční už o necelé tri týždne a pri predstavení Galay Note 4 budeme aj my a okamžite po jeho predstavení vám prinesieme detailné informácie o novom tabletofóne.

Zdroj: Weibo via Cult of Android

15.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+