MojAndroid

Na stránke amerického predajcu Best Buy sa objavila nová Samsung kamera pre sledovanie okolia. Zaujímavosťou je, že bezpečnostná kamera nebola ohlásená samotným Samsungom, ale predajcom elektroniky, ktorý ju má na svojej stránke v stave Coming soon.

Podľa informácií od predajcu Best Buy je táto kamera totožná s drahším modelom. Drahší model kúpite za 259$, zatiaľ čo novinka bude stáť len 199$. Obidve kamery podporujú nočné videnie a detekciu pohybu. Spoločne zdieľajú aj nahrávanie FullHD videa a pripojenie cez Wi-Fi. Ale predsa len tu nájdeme jeden rozdiel, ktorý je vizuálny. Nová kamera dostala aktualizovaný dizajn, ktorý je veľmi podobný konkurenčnej Nest Cam.

Samsung SmartCam

Oficiálne oznámenie od Samsungu a následný začiatok predaja očakávame už v najbližšej dobe. Chvíľu ale potrvá, kým sa SmartCam dostane aj na Slovensko.

Zdroj: The Verge

24.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+