MojAndroid

Súboj medzi najväčšími výrobcami smartfónov sa s príchodom predvianočného obdobia vyostruje. Samsung už predstavil prakticky všetky svoje tromfy na tento rok a teraz čaká, s čím príde úhlavný nepriateľ z Apple. Samozrejme, kórejský gigant nečaká so založenými rukami a pre potenciálnych zákazníkov konkurenčných značiek si prichystal zaujímavú akciu. Za 1 dolár si na 30 dní môže ktokoľvek vyskúšať nové tabletofóny Samsung Galaxy Note 5 alebo S6 edge+ a až potom sa môže rozhodnúť, či telefón skutočne chce.

Ide tak o zaujímavú príležitosť pre potenciálnych zákazníkov. Takto sa môžu na mesiac stať majiteľom čisto nového smartfónu a dokonale ho otestovať. Samozrejme, akcia platí iba v USA, no tu je konkurenčný boj medzi Samsungom a Apple skutočne vyhrotený. Vlani zaznamenala spoločnosť Samsung po predstavení zariadení iPhone 6 a iPhone 6 Plus výrazný prepad v predajoch svojich smartfónov a tento rok robí všetko pre to, aby sa situácia neopakovala. V prvom rade predstavila svoje tabletofóny výrazne skôr, aby im bola venovaná pozornosť o čosi dlhšie. Nová akcia s testovacími smartfónmi je tiež primárne namierená na užívateľov zariadení Apple, a tak nám zostáva iba počkať a zistiť, či bude takýto ťah úspešný.

Zdroj: MacRumors

25.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+