MojAndroid

Prvý skladací smartfón Samsungu Galaxy Fold zaujal konštrukciou, inováciami aj cenou. Nedávno sa dostali medzi recenzentov prvé testovacie kusy a prvotné nadšenie recenzentov vystriedalo rozčarovanie z častej devastácie displeja už po pár dňoch používania. Samsung síce najprv reagoval vyjadrením, že dôvodom je odstránenie ochrannej vrstvy nad displejom recenzentmi. Včera však rozhodol o odložení uvedenia Galaxy Fold na trh, kým sa problém nevyrieši. Napriek tomu má Samsung stále s podobnými zariadeniami veľké plány, čomu nasvedčujú aj špekulácie o ďalších dvoch pripravovaných modeloch.

Podľa juhokórejských novín Bell chystá Samsung dve nové konštrukcie skladacích zariadení – G typ a S typ. Nepôjde však o smartfóny. Malo by sa jednať o tablety a to priamu konkurenciu iPadu Mini a iPadu Pro. G typ by mal využívať menší 8-palcový tablet a S typ väčší 13-palcový. Minimálne v druhom prípade by sa mal displej ohýbať až na dvoch miestach. S typ bude mať len jeden displej, podobne ako konkurenčný Huawei Mate X, a G typ bude disponovať aj druhým aktívnym displejom na zadnej strane. Na trhu sa ale s týmito zariadeniami tak skoro nestretneme a je otázne, či ich produkcia nebude odsunutá až na ďalší rok.

 

Náš tip
Samsung Galaxy Buds dostávajú update s podporou asistenta Bixby
23.4.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+