MojAndroid

Samsung bol na trhu jeden z prvých, ktorí svetu ukázali čaro skladacích smartfónov. Áno, nešťastný osud modelu Galaxy Fold mohol vo viacerých ľuďoch vyvolať pochybnosti, no výrobca sa nenechal odradiť. Aby to dokázal, vytvoril na svojej stránke aj sekciu skladacích smartfónoch. Na africkej stránke ju navyše obohatil o nový model SM-F700F. Hoci sa o ňom veľa nevie, pravdepodobne pôjde o konkurenta pre novopredstavenú Motorolu Razr 2019.

Veľa sa o ňom nevie

Nie je ani tak zvykom, že by sa o chystanom smartfóne vedelo tak málo, ale predsa. Zariadenie s kódovým menom “Bloom” nesúce označenie SM-F700F by malo patriť do série skladacích smartfónov Samsung. O tomto informoval aj portál gsmarena.com. ktorý ďalej píše, že označenie sa objavilo na niektorej z afrických stránok Samsungu.

Tomu sa ďalej podarilo zistiť, ako by malo toto zariadenie vyzerať. Približne sa zhoduje so zariadením, ktoré sme doteraz volali Galaxy Fold 2. To znamená, že systém ohýbania a vlastne celá konštrukcia by mala byť podobná novej Motorole Razr. A práve tej by mal skladací Samsung konkurovať.

samsung skladaci

O tom, kedy by malo zariadenie prísť na trh, ešte nemáme presné informácie. Niektoré zdroje ale tvrdia, že to nebude skôr ako po predstavení novej série vlajkových lodí Samsung Galaxy S11.

Náš tip
Takto by mohol vyzerať ďalší skladací smartfón od Samsungu | Video

23.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+