MojAndroid

Spoločnosť Samsung zverejnila nové detaily aplikácie SideSync, ktorá slúži na jednoduchý prenos dát medzi počítačom a smartfónom tejto značky. Na videu je znázornené použitie dokovacej stanice, ale bezproblémovo bude pracovať aj obyčajným prepojením prostredníctvom USB kábla. Po pripojení sa na počítači otvorí softvér, kde si môžete nastaviť automatické akcie, ako napríklad záloha fotografií. Používatelia budú môcť veľmi jednoducho využívať klávesnicu a myš počítača s telefónom alebo kopírovať text z počítača a vložiť ho priamo do smartfónu. Aplikácia umožňuje tiež zdieľanie obrazovky telefónu a ako znázorňuje video, rozšíriť pracovnú plochu PC.

Samsung SideSync Android

Hoci SideSync vyzerá na prvý pohľad veľmi zaujímavo a určite aj použiteľne, má jednu obrovskú nevýhodu. Aplikácia je totižto kompatibilná len s počítačmi od spoločnosti Samsung a to len s niektorými modelmi – ATIV Book, ATIV Book Q, ATIV One, a ATIV Tab. Určite by mnoho používateľov smartfónov značky Samsung ocenilo takýto skvelý nápad, no všetci čo nevlastnia spomínané modely počítačov boli takýmto spôsobom odsúdení.

Aplikácia SideSync je dostupná v obchode SamsungApps, na tomto odkaze.

Pozrite si video, ktoré znázorňuje využívanie aplikácie SideSync:

Zdroj: androidpolice

13.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+