MojAndroid

Samsung si spolu s moderátorom Sajfom na predvianočný čas pripravili instagramovú výzvu s hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Akcia spája mladšie generácie s ich starými rodičmi, ktorým tak môžu dať to najcennejšie – spoločne strávený čas.

Pre dobrú vec

Práve spoločný čas je pre starých rodičov a celkovo seniorov to najdôležitejšie a práve teraz si ho môžu užiť v omnoho väčšej miere vďaka moderným technológiám, ktoré pomáhajú prekonávať akékoľvek vzdialenosti. Pokiaľ mladšia generácia naučí svojich starých rodičov zaobchádzať so smartfónom a prípadne so základnými komunikačnými aplikáciami, nie je problém byť v častejšom kontakte než doposiaľ.

View this post on Instagram

🎄🎁 VIANOČNÁ SÚŤAŽ so @samsungczsk 🎁🎄 ĽAHUČKÉ ZADANIE :: Navštívte ešte pred Vianocami svoju babku, dedka, starkého, starkú, či akéhokoľvek seniora vo vašej blízkosti – spravte si s nimi selfie a do nedele 16/12 ju hoďte na #instagram aj s hashtagmi #A7spaja #fotosbabkou #fotosdedkom a označte a vyzvite 3 svojich priateľov aby spravili to isté! ⬇️ Ten ďalší týždeň vyberiem zo všetkých uploadnutých fotiek každý deň výhercu (bude ich až 5) pričom každý z nich dostane jednu #samsungA7 pre seba a jeden #A7 pre svojho seniora NECH STE BUDÚCI ROK EŠTE V INTENZÍVNEJŠOM KONTAKTE 📲☎️📞 VEĎ SAMI DOBRE VIETE, ČO JE NIELEN NA VIANOCE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE! 😘💓 #nikdynehovoržemášzlýdeň #snívajzabdela #vašelajkysúmojekrídla ➡️ Ja označujem @slepacibujon (díky, že si mi pomohol s týmto videom) @marekfasiang a @adriana_polakova

A post shared by © Sajfa (@sajfa) on

S týmto zámerom prichádza vianočná výzva Samsungu a Sajfu, ktorý vyzval svojich followerov na Instagrame, aby si našli chvíľku času na návštevu babky, dedka, starkého či starkej. A chce o tom aj dôkaz v podobe spoločnej selfie fotografie, ktorú musia umiestniť do nedele 16. decembra na Instagram a označiť ju hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Ak však už nemajú ani jedného starého rodiča, môže to byť aj fotografia nejakého seniora z rodiny. Aby sa jeho myšlienka šírila ďalej, je potrebné ešte označiť ďalších troch kamarátov, a vyzvať ich, aby urobili to isté. Sajfa, ako prvý, vyzval známeho instagramera s prezývkou slepacibujon, herca Mareka Fašianga a moderátorku Adrianu Polákovú.

Môžete aj vyhrať!

Zo všetkých uploadnutých fotografií bude Sajfa každý deň počas budúceho týždňa (17. – 21. 12.) vyberať jedného výhercu, ktorý získa najnovší smartfón Samsung Galaxy A7 s tromi hlavnými a jedným 24Mpx predným fotoaparátom. Výherca však nedostane len jednu, ale rovno dve A7ky. Jednu pre seba a jednu pre svojho seniora. Za celý týždeň vyžrebuje až piatich výhercov a celkovo tak rozdá desať smartfónov Galaxy A7.

14.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+