MojAndroid

Možno ste už počuli o tom, že iPhone 6 Plus môžete (celkom dosť) ohnúť iba silou vašich rúk, prípadne vtedy, keď si naň sadnete. Kauza s vlastným hashtagom #bendgate sa stala zo dňa na deň hitom internetu a viacerí výrobcovia sa spoločnosti Apple začali aj nepriamo vysmievať. Jedným z nich je aj Samsung, ktorý na Twitteri zverejnil obrázok nového smartfónu Samsung Galaxy Alpha s popisom “Samsung Galaxy Alpha + úzke rifle = žiadny problém”. Priamo sa tento príspevok nedá označiť za výsmech, no každý z nás vie, na koho bol mierený. Celkové porovnanie iPhone-u 6 Plus a Samsungu Galaxy Alpha je ale trocha zavádzajúce, nakoľko ide o dva rozmermi odlišné zariadenia a nový Galaxy Alpha je možné porovnávať skôr s menšou novinkou iPhone 6. Tá nie je na ohýbanie až taká náchylná, čomu nasvedčuje aj video, ktoré prikladáme nižšie.

Samsung-Galaxy-Alpha-skinny-jeans-02

Tak či onak, spoločnosti Apple sa v poslednej dobe naozaj nedarí. Okrem flexibilného iPhonu 6 totižto majú problém aj s novým systémom iOS 8.0.1, ktorý znefunkčnil všetky nové iPhone-y a menšiu aférku musel Apple riešiť aj v súvislosti s vystupujúcim fotoaparátom na iPhone 6, ktorý na fotografiách záhadne utajovali.

Zdroj: PhoneArena

26.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+