MojAndroid

Spoločnosť Samsung už dnes večer predstaví svoje nové vlajkové lode radu Samsung Galaxy S10. Zároveň výrobca tento rok oslavuje okrem desiatej generácie ikonického radu Galaxy S aj 50. výročie založenia spoločnosti Samsung Electronics. Pri tejto príležitosti sa zviditeľnila aj slovenská pobočka kórejského výrobcu a to na dominante hlavného mesta Bratislava.

 „Tento rok je pre Samsung naozaj významný. Preto sme sa rozhodli v týždni príchodu našej jubilejnej vlajkovej lode s fanúšikmi a obyvateľmi hlavného mesta udalosť osláviť takýmto netradičným spôsobom a na päť dní zmeniť vizáž dominanty Bratislavy,“ uviedla Tereza Vránková, riaditeľka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Spomínanou zmenou je laserová grafika na Moste SNP, konkrétne na reštaurácii UFO. Tá sa odela do modrého šatu, kde až dodnes do 20:30 bude mať prvú podobu a následne po predstavení nových vlajkových lodí bude zasa reprezentovať rad Galaxy S10.

20.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+