MojAndroid

Spoločnosť Samsung dnes odhalila novú reklamu na svoju pripravovanú vlajkovú loď Samsung Galaxy S6. Tá je pomerne nejasná a celkovo ukazuje iba krivky fotoaparátu tohto zariadenia, pričom neprezrádza okrem tvaru nič nové. Zobrazené krivky ale dokonale pasujú do najnovšieho renderu tohto zariadenia, o ktorom sme vám už písali, a tak je viac než možné, že práve takto bude vyzerať nasledujúca vlajková loď tejto spoločnosti. Samsung sa samozrejme k situácii nevyjadruje a všetko si necháva na tlačovú udalosť, kde toto zariadenie odhalí už za niekoľko týždňov. Názov videa je ‘Be inspired by my vision’ a nechýba ani hashtag#TheNextGalaxy.

Najnovšie informácie zo zahraničných zdrojov hovoria o tom, že Samsung Galaxy S6 prinesie 20 Mpix fotoaparát s optickou stabilizáciou. Niekoľko informácií naznačuje aj hmlisté vyjadrenie jedného zo Samsung úradníkov:

Pri vytváraní fotoaparátov našej vlajkovej lode pre rok 2015 bola použitá vášeň a nadšenie. Fotoaparát bude inteligentný a bude robiť a myslieť za používateľa, čo mu umožní vytvoriť úžasné fotografie za každých podmienok bez toho, aby sa musel starať o čokoľvek iné, ako je spúšť fotoaparátu.

Očakávame preto, že Samsung zapracuje aj na softvérovej podpore fotoaparátu a prinesie niekoľko inovácií a noviniek aj v tejto oblasti.

Zdroj: PhoneArena

 

13.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+