MojAndroid

Samsung Electronics Czech and Slovak vyhlasuje bonusovú akciu na televízory Samsung QLED TV. Zákazníci môžu získať späť 55 eur až 780 eur. Pointa akcie je v tom, že čím väčšiu televíziu Samsung QLED si zákazník zakúpi, tým väčšiu odmenu dostane.

Podmienkou na zľavu je registrácia na stránke samsung-bonus.eu, ktorú treba vykonať do 14 dní od nákupu, najneskôr však do 24. 12. 2017. Platnou registráciou je registrácia zakúpeného produktu – teda doručenie alebo nahranie čitateľnej kópie pokladničného bloku potvrdzujúceho nákup produktu spolu s fotografiou štítku s čitateľným výrobným číslom (S/N) a vyplnenie všetkých potrebných údajov. Po splnení všetkých podmienok akcie bude účastníkovi zaslaný bonus v hodnote od 55 eur do 780 eur vzhľadom na parametre zakúpeného produktu zo zoznamu uvedeného nižšie na účet alebo poštovou peňažnou poukážkou.

Akcia platí od 9. 10. 2017 do 24. 12. 2017 pre prvých 1500 registrovaných produktov Samsung pochádzajúcich z oficiálnej distribúcie. Podrobné pravidlá bonusovej akcie sú k dispozícii aj na stránke www.samsung-bonus.eu, na infolinke +420 702 193 570 alebo e-mailom na info@samsung-bonus.eu.

Zdroj: Tlačová správa

11.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+