MojAndroid

Zatiaľ čo sa iné spoločnosti trápia s tým, ako na trhu s Androidom poriadne zarobiť, Samsung vymýšľa, koľko nových zariadení v novom roku prinesie. A jeho plány pre prvý kvartál roka 2014 sú rozhodne zaujímavé – spoločnosť totižto plánuje predstaviť až 5 nových Android smartfónov. Tie by mali pokryť dopyt vo všetkých cenových kategóriách, čo je pre Samsung určite rozumné riešenie.

Samsung Galaxy S5

Už v prvých mesiacoch budúceho roka by na trh mala prísť nová vlajková loď Samsung Galaxy S5. Okrem toho, že by mala ponúknuť kovové šasi, sa hovorí aj o displeji s 2k rozlíšením a ďalších novinkách, ktoré by mali prilákať najnáročnejších používateľov. Okrem toho však Samsung pripravuje aj predstavenie tabletofónov Samsung Galaxy Note 3 Lite a Samsung Galaxy Grand Lite, čím tak pokryje dopyt po zariadeniach s väčším displejom a stylusom. Zákazníci Samsungu sa ale dočkajú aj noviniek v najnižších cenových triedach, kde by sme mohli vidieť opäť aj zástupcov s podporou 2 SIM kariet. Žiadna z týchto informácií bohužiaľ zatiaľ nie je potvrdená a čakáme na oficiálne vyjadrenie spoločnosti, ktoré však príde zrejme až budúci rok.

Zdroj: SamMobile

4.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+