MojAndroid

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli informácie o ďalšej generácií inteligentných hodiniek Galaxy Gear 2, ktoré by mal Samsung predstaviť počas veľtrhu CES 2014 v Las Vegas. Spoločnosť tieto informácie čiastočne podporila príspevkom na microblogovacej platforme Twitter, kde je uvedená snímka s aktuálnym modelom hodiniek na ľavej strane a prázdnym miestom na pravej strane s otázkou “Čo bude ďalej ?”.

gear-tease

Mimo obrázka je Tweet sprevádzaný textom “Čo chcete, aby Samsung predstavil v roku 2014?”. Mohlo by to znamenať, že Samsung by mohol predstaviť nejaký nový produkt, úplne odlišný od hodiniek. Takéto špekulácie idú ruka v ruke s avizovaným náramkom Galaxy Band, ktorý je podľa informácií určený na sledovanie aktivity používateľa, dokáže merať pulz či krvný tlak a odosielať dáta do smartfónu. Objavila sa však aj ďalšia možnosť, ktorá sa týka inteligentných okuliarov, čo by znamenalo, že Samsung pracuje rýchlejšie než Google a uvedie produkt tohto typu ešte pred ním. Hoci sa táto alternatíva javí ako najmenej pravdepodobná, Samsung v minulosti prejavil záujem o takúto technológiu, takže vylúčené to nie je. Čo myslíte vy, aký produkt bude predstavený na CES ?

Náš tip
Galaxy Gear 2 a Galaxy Band uvedie Samsung na MWC 2014

Zdroj: twitter, sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+