MojAndroid

Prednedávnom na internete kolovalo niekoľko dohadov a informácií o tom, že spoločnosť Samsung pracuje na Projekte J. Najprv sa povrávalo, že ide len o novú vlajkovú loď spoločnosti – Samsung Galaxy S IV – ktorá niesla aj kódové mená Altius a Project J, najnovšie informácie však hovoria o tom, že Project J je celá nová rada zariadení Samsung Galaxy! Tá by už okrem spomínaného modelu Galaxy S IV mala priniesť aj smartfón Samsung Galaxy S IV Mini a prvé Android hodinky spoločnosti. Rovnako by malo byť dostupné aj príslušenstvo ku všetkým trom spomínaným zariadeniam.

project-j-samsung

Projekt J je založený na 3 nových Android zariadeniach. Dva z nich sú už predbežne potvrdené, Android hodinky sú zatiaľ tajným projektom spoločnosti, o ktorom moc nevieme. Všetko začína pri novej vlajkovej lodi spoločnosti – modeli Galaxy S IV, ktorý v tomto projekte nesie kódové mená Altius a Project J. Číselné označenie tohto smartfónu je GT-I9500, čo napovedá, že ide o nástupcu obľúbeného modelu Galaxy S III (GT-I9300). Zaujímavým bude aj model Galaxy S IV Mini, ktorého kódové mená sú Serrano a Project J Mini. Malo by ísť o rovnako hardvérovo vybavený model, ako Galaxy S IV, s absenciou bezdrôtového nabíjania. Nevylučuje sa však ani možnosť nástupcu obľúbeného modelu Galaxy S III Mini. Posledným z trojice zariadení v Projekte J sú Android hodinky s kódovým menom Fortius alias Project J Active. Tie majú byť konkurenciou pre iWatch, ktoré chystá spoločnosť Apple. To, že ide o Android hodinky, napovedá predbežne ohlásené príslušenstvo k tomuto zariadeniu – remienok na ruku, stojan na bicykel a ochranný obal.

SONY DSC

Príslušenstvo by malo byť dostupné aj pre dva smartfóny z údajne novej rady. Pre novú vlajkovú loď to predstavuje – silikónové púzdro, flip púzdro, ochranný obal, ochranné púzdro, extra battery kit, 2600 mAh batériu, bezdrôtovú  nabíjačku, HDTV adaptér a vylepšené slúchadlá. O čosi menej bohatšie je príslušenstvo pre model Galaxy S IV Mini. To v sebe zahŕňa silikónové púzdro, flip púzdro a ochranné púzdro. Základné príslušenstvo by malo samozrejme byť dostupné v balení jednotlivých zariadení.

Zdroj: SamMobile

12.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+