MojAndroid

Spoločno Samsung oznámila spustenie nového programu odmien v oblasti mobilnej bezpečnosti. Ide o nový program odmien zameraný na zraniteľnosť mobilných zariadení. Tento program vyzývaskumných pracovníkov zaoberajúcich sa mobilnou bezpečnosťou, aby zhodnotili integritu mobilných zariadení Samsung a súvisiaceho softvéru. Cieľom je odhaliť potenciálne zraniteľné miesta týchto výrobkov

Náš tip
Samsung spustil bonusovú akciu na televízory QLED TV

Ako popredný poskytovateľ mobilných zariadení a s nimi spojených zážitkov si spoločnosť Samsung uvedomuje, aké dôležité je chrán údaje a informácieívateľov, a preto považuje bezpečnosť pri vývoji všetkých svojich výrobkov a služieb za úplnú prioritu,“  – uviedol Injong Rhee, výkonný viceprezident a riaditeľ oddeleniaskumu a vývoja, softvéru a služieb obchodnej jednotky Mobile Communications spoločnosti Samsung.

Samsung chce využiť zručnosti a odborné znalosti výskumných pracovníkov zaoberajúcich sa mobilnou bezpečnosťou a posilniť tak svoje pevné odhodlanie poskytovať zákazníkom bezpečný zážitok z využívania mobilných zariadení.

Záväzok spoločnosti Samsung v oblasti mobilnej bezpečnosti

Program odmien bol v januári 2016 spustený pilotnou fázou, ktorej cieľom bolo zabezpečiť produktívne predstavenie projektu širšej komunite bezpečnostných expertovSpoločnosť Samsung okrem toho od októbra 2015 každý mesiac zverejňuje bezpečnostné aktualizácie na vybrané zariadenia.

Okrem vybraných zariadení bude program odmeňovať oznámenia týkajúce sa potenciálnych slabín najnovších mobilných služieb spoločnosti Samsung, okrem iného Bixby, Samsung Account, Samsung Pay a Samsung Pass. Podľa závažnosti príslušného zistenia a podľa toho, či ich bude výskumný pracovník schopný podporiť dôkazmi, rozdelí spoločnosť Samsung odmeny až do výšky 200 000 USD.

Program bezpečnosti mobilných zariadení bol spustený s okamžitou platnosťou. Ďalšie informácie vrátane podmienok programu nájdete na stránke Samsung Mobile Security.

Zdroj: tlačová správa

18.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+