MojAndroid

Spoločnosť Samsung už pred časom zverejnila plány pre systém Android 8.0 Oreo do svojich zariadení. Teraz prichádza Beta program, ktorý ponúkne akúsi testovaciu verziu pripravovaného systému. Slovensko si musí počkať, aktualizácia a samotný beta program bude zatiaľ k dispozícii len na vybraných trhoch.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA
Náš tip
Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Android 8.0 Oreo Beta

Samsung používa vo svojich smartfónoch pomerne mohutnú nadstavbu Samsung Experience, ktorú sa snaží dokonale prispôsobiť pre systém Android a jeho fungovanie. Nová verzia nadstavby, ktorá bude dostupná na vybraných trhoch, ponesie názov Samsung Experience 9.0 Beta. Prvé trhy, na ktoré sa aktualizácia dostane sú USA, Veľká Británia a Južná Kórea. Aktualizácia navyše nebude dostupná na všetky zariadenia, na trhoch v USA a Južnej Kórei bude potrebné vlastniť zariadenie od vybraných dodávateľov.

Náš tip
VIDEOrecenzia Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti

Pripravovaná aktualizácia sa vzťahuje na smartfóny Samsung Galaxy S8 a S8+. Pre zapojenie do beta programu bude potrebné prihlásiť sa do aplikácie Samsung Members prostredníctvom Obchodu Play. Ak budete vybraný do programu, výrobca vám zašle beta verziu firmvéru. Finálna verzia systému pre všetkých používateľov príde pravdepodobne o pár mesiacov. Očakávaný príchod finálnej aktualizácie je začiatok roka 2018.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+