MojAndroid

Spoločnosť Samsung Electronics Co Ltd informovala, že ročný predaj mobilných telefónov v tomto roku prekročil prvý krát 300 miliónov zariadení. Je to rekord spoločnosti v ročnom predaji v jej histórií.

Druhý najväčší výrobca telefónov vo svete uviedol, že métu 300 miliónov mobilných telefónov dosiahol koncom minulého mesiaca. Len pre porovnanie, v minulom roku to bolo približne 280 miliónov mobilných telefónov, ktoré Samsung predal.

“Tešíme sa na pokračovanie úspechu v roku 2012,” uviedol JK Shin, prezident a riaditeľ spoločnosti Samsung Mobile Business Communications.

Vlajkové lode spoločnosti v podobe dvoch hlavných zariadení – Galaxy S a Galaxy S II – významne prispeli k celkovým doterajším číslam. Galaxy S II, ktorý sa začal predávať v apríli, vytvoril nový predajný rekord Samsungu, v podobe 10-tich miliónov predaných zariadení.

Zdroj: www.reuters.com

15.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+