MojAndroid

Internetový prehliadač od Samsungu dosiahol v posledných dňoch veľmi dôležitý míľnik. Stiahla si ho už viac ako miliarda používateľov. Veľké množstvo stiahnutí je aj z toho dôvodu, že prehliadač je predinštalovaný vo všetkých smartfónoch kórejskej spoločnosti.

Zaujímavý je fakt, že tento prehliadač bol spolu stiahnutý viackrát, ako Opera a Firefox dokopy. Na Chrome od Googlu sa však určite nedotiahne, hlavne z dôvodu, že tento prehliadač je predinštalovaný na prakticky každom Android smartfóne.

Aký internetový prehliadač používate vo vašom smartfóne?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Stojí za vyskúšanie

Internetový prehliadač od Samsungu však nie je vôbec na zahodenie. Ponúka všetky dôležité funkcie, zaujímavý dizajn a slušnú rýchlosť. Disponuje aj tmavým režimom a čo je najdôležitejšie, Samsung ho pravidelne aktualizuje a prináša nové a nové funkcie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
História smartfónov Samsung Galaxy S: Už to bude 10 rokov, príde Galaxy S10 | Android RETRO
13.2.2019
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+