MojAndroid

Juhokórejský gigant Samsung bol tento rok skutočne aktívny. Na začiatku roka uviedol 9.generáciu svojej rady vlajkových lodí Galaxy S. Tú doplnili modely strednej triedy Galaxy A8/A8+ a Galaxy A6/A6+. V auguste bol predstavený zatiaľ najvýkonnejší a najvybavenejší smartfónu Samsungu Galaxy Note 9, ktorý priniesol hlavne revolučné zmeny u pera S-pen. Perom S-pen bol vybavený aj špičkový tablet vyššej triedy Samsung Galaxy Tab S4 10.5. Posledným hardvérom s logom Samsungu boli nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch. No ako sa zdá, spoločnosť Samsung má ešte niečo v rukáve. Novou upútavkou láka na predstavenie ďalšej novinky a to už 11. októbra.

Predstavenie novinky si Samsung naplánoval len dva dni po očakávanom predstavení nových Pixelov od Googlu. Čo teda Samsung chystá? Niektorých určite ako prvé napadne dlho očakávaný skladací telefón Samsungu, no zahraničné média skôr tipujú smartfón zameraný na fotografovanie. Naznačovať by to mal slogan 4x Fun na upútavke a veta Samsung’s newest Galaxy device is bringing more ways to express yourself than ever before. Samsung sa už v minulosti pokúšal presadiť na trhu smartfónom orientovaným na fotografovanie ako bol Samsung Galaxy K Zoom s 10-násobným zoom, ale o úspech sa nejednalo. Bude to teraz iné?

Náš tip
Aktualizácia Samsungu Galaxy Note 8: Superspomalené video a AR Emoji
14.9.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+