MojAndroid

O populárnosti smartfónov spoločnosti Samsung nie je pochýb. Hlavne ak sa týka Android telefónov Galaxy S a  Galaxy S II, ktorých sa doteraz predalo celosvetovo viac ako 30 miliónov kusov. Podľa správ spoločnosti Samsung, je v tomto čísle započítaných viac ako 20 miliónov kusov Galaxy S, zásluhu na zvyšných viac ako 10 miliónoch nesie súčasná vlajková loď spoločnosti, Galaxy SII. Popularita tohto smartfónu neustále rastie a už teraz dosiahol polovicu z celkového predaja jeho predchodcu, ktorý sa na trhu po prvýkrát objavil pred 16. mesiacmi.

GALAXY SII stanovil pri predaji nový rekord, viac ako 10 miliónov predaných kusov dosiahol rýchlejšie, ako akékoľvek iné zariadenie v histórii spoločnosti Samsung. GALAXY SII získal v prestížnej spotrebiteľskej hodnotiacej súťaži Mobile Choice Awards 2011 vo Veľkej Británií 5 z 10 možných ocenení. V hodnotení Gadget Awards 2011 bol vybraný ako najlepší smartfón roku, čo potvrdzuje jeho obľúbenosť u spotrebiteľov. Vlajková loď sa presadila najmä vďaka štýlovému dizajnu, ultra tenkému prevedeniu so silou dvojjadrového procesora a vysokým výkonom, čo zo zariadenia GALAXY SII robí prístroj s bezkonkurenčným zážitkom pri používaní.

“Od svojho uvedenia na trh, pred piatimi mesiacmi, Galaxy SII zaznamenal obrovský predajný úspech a vzbudil nadšené recenzie od spotrebiteľov a odvetvia mobilných telefónov po celom svete. Toto tempo predaja navyše pokračuje aj pri značke GALAXY S, ktorý sme predstavili na Mobile World Congress 2010, a naďalej zaznamenáva u spotrebiteľov úspech, “povedal JK Shin, prezident a riaditeľ spoločnosti Samsung Mobile Business Communication.

Kto z vás je šťastným majiteľom Galaxy S alebo Galaxy SII :) ?

17.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+