MojAndroid

Samsung Galaxy SII, jeden z najpopulárnejších a zároveň aj najlepších Android smartfónov na trhu oslavuje ďalší významný míľnik. Samsung oznámil, že jeho predajnosť dosiahla už viac ako 20 miliónov kusov. Predaj smartfónu pritom začal ani nie pred rokom v máji a spolu s Galaxy S dosiahli už viac ako 40 miliónov predaných kusov. Pri 300 miliónoch Android smartfónoch, ktoré sú vo svete tak patrí Galaxy S rodina k tým najpopulárnejším. Veľký podiel na predajnosti Galaxy SII majú tiež predajcovia a operátori v USA, kde existujú dokonca až tri varianty tohto telefónu.

Uvidíme ako si bude Samsung počínať v predaji jeho najnovšieho modelu Galaxy SIII, ktorý má byť predstavený niekedy v tomto polroku. Z predchádzajúcich úspechov modelov Galaxy SII a Galaxy S však môžeme usudzovať, že pripravovaná novinka bude rovnako populárna.

Zdroj: androidcommunity.com

24.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+