MojAndroid

Všetci vieme, čo sa deje na “bojovom poli” medzi spoločnoťami Apple a Samsung. Neustále spory o patenty a žaloby z jednej i druhej strany boli dôsledkom zákazu predaja tabletu Galaxy Tab 10.1 v Nemecku, ktorý sa vraj až príliš podobá na iPad 2. Samsung sa samozrejme tak veľkého trhu akým je Nemecko len tak ľahko nevzdal a teraz podľa obrázkov z mobiflip.de prichádza s modifikovanou verziou Galaxy Tabu, špeciálne určenou pre Nemecko. Zmien nie je veľa a okrem toho, že nemecký Galaxy Tab 10.1 sa bude predávať už s najnovšou verziou Androidu Honeycomb 3.2 (dúfajme, že nie s takým aký sa objavil po aktualizácii niektorým majiteľom tabletu :) ),  bude aj dizajnovo upravený tak, aby sa vyhol prípadným žalobám zo strany Apple.

Viditeľnou zmenou je najmä kovový rámik, ktorý je oproti štandardnej verzii o niečo väčší a integruje aj reproduktory. Čo myslíte, bude to stačiť na to, aby sa mohol znova začať predávať?

Zdroj: androidpolice.com

 

17.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+