MojAndroid

Spoločnosť Samsung rozosiela v tomto období pozvánky k pripravovanej udalosti v Londýne naplánovanú na 3. mája 2012. Pozvánku sme obdržali aj my a vyzerá nasledovne:

Podľa tejto pozvánky sa pripravuje udalosť spoločnosti Samsung, ktorá by mala predstaviť nový smartfón z radu Galaxy a možno to bude práve Samsung Galaxy s III (???).

V pozvánke nespomína Samsung žiadne podrobnosti a jediné, čo je naznačené, je názov Galaxy. V každom prípade, 3. máj je tu čo nevidieť a na podrobnosti si budeme musieť počkať pravdepodobne až tohto dátumu, aj keď predpoklad špekulácií bude o to väčší, ako sa tento dátum bude približovať. My však budeme priamo v Londýne a tak budete mať informácie priamo z prvej ruky :)

Aby záhada bola dokonalá, tak na Twitteri,  @SamsungMobile vyslal správu, ktorá taktiež nenaznačuje nič viac. Potvrdil však pravosť tejto pozvánky.

Zdroj,foto: MojAndroid.sk

16.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+