MojAndroid

Aktualizácia používateľského prostredia One UI 6.1 priniesla do množstva smartfónov a tabletov nové funkcie pokročilej umelej inteligencie. Samsung ju nazýva Galaxy AI a ponúka široké možnosti využitie v bežnom živote.

Mohlo by vás zaujímať:

Od prekladu textov, tlmočenie v reálnom čase, a to aj pri telefonických hovoroch, uľahčuje vyhľadávanie, pomáha s písaním textu a ak sa vám nechce čítať dlhý článok, môžete si od AI nechať vytvoriť skrátenú verziu s najdôležitejším posolstvom.

Rozhranie One UI | Zdroj: Samsung

Nové skladacie smartfóny série Galaxy Z, ktorých uvedenie sa očakáva budúci mesiac, by mali prísť s verziou One UI 6.1.1, pričom sa nečakajú významné novinky v systéme. Tých by sme sa mohli dočkať až s novším One UI 7.0, ktoré pobeží nad Androidom 15. Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung už na jeho príprave pracuje.

Portál Sammobile prináša informácie, že používateľské rozhranie One UI 7.0 príde v priebehu jesene, možno v októbri. A tak, ako predchádzajúca verzia, medzi prvé modely s dostupnou aktualizáciou bude patriť vlajková séria, teda Galaxy S24. Kým príde k oficiálnej distribúcii, spustí Samsung beta testovanie, to by mohlo nastať koncom leta, možno v auguste.

Kým ale Samsung sám nezverejní plán a podrobnosti, ide zatiaľ len o špekulácie.

Náš tip
Facebook a Instagram chce vaše dáta využiť na trénovanie AI. Máte už len niekoľko dní, aby ste to Meta zakázali

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+