MojAndroid

V auguste minulého roka sme sa dočkali evolúcie inteligentných hodiniek od spoločnosti Samsung. Táto evolúcia niesla názov Galaxy Watch a priniesla napríklad vítanú podporu eSIM funkcionality. Teraz, 10 mesiacov od oficiálneho predstavenia, sa začali objavovať prvé informácie o nástupcovi tohto obľúbeného kusu techniky.

Da Vinci a renesancia

Samsung Galaxy Watch 2, čo je očakávaný názov tohto pripravovaného zariadenia, je v štruktúrach spoločnosti Samsung zatiaľ známy pod kódovým označením “Renaissance” (renesancia). Veľa informácií o tomto produkte zatiaľ známych nie je a okrem tohto kódového názvu o nich nevieme prakticky nič. Môžeme len špekulovať o spojitosti s pripravovaným vlajkovým smartfónom Samsung Galaxy Note 10. Ten totiž disponuje kódovým názvom “Da Vinci“, čo vzájomne koreluje s umeleckým smerom renesancia.

S veľkou pravdepodobnosťou je táto korelácia znakom toho, že Samsung Galaxy Note 10 a hodinky Galaxy Watch 2 budú predstavené na tej istej akcii, a to už 7. augusta v New Yorku. Rovnako tomu bolo minulý rok pri príležitosti odhalenia prvej generácie týchto hodiniek. Zároveň však môže táto korelácia značiť pevnejšie vzájomné prepojenie týchto zariadení na systémovej úrovni. Nič z toho však nie je oficiálne potvrdené a na ďalšie informácie si budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

24.6.2019
Zdroj: PhoneArena

+