MojAndroid

Určite ste boli nadšení zo správy o tom, že nová vlajková loď Samsungu by mohla byť predstavená už tento mesiac. Budeme vás však musieť sklamať, pretože túto informáciu netradične poprel aj samotný Samsung vo vyhlásení pre portál Verge. Správy o tom, že Galaxy SIII bude predstavený v marci a v obchodoch sa objaví už v apríli sa tak stali minulosťou. Nemusíte však zúfať, nový smartfón spoločnosti určite príde, budeme si však naňho musieť ešte chvíľu počkať.

“Nástupca Galaxy SII smartfónu bude verejnosti predstavený v prvom polroku tohto roka. V tejto chvíli zatiaľ nemôžeme potvrdiť deatailnejšie informácie.”

Okrem vyhlásenia pre portál Verge informoval Samsung o Galaxy SIII aj na Twitteri, kde rovnako poprel akékoľvek špekulácie o čase vydania tohto telefónu. Spoločnosť tiež informovala, že dátum príchodu Galaxy SIII uverejní práve prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Zdroj: androidpolice.com

6.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+