MojAndroid

Ak ste si zvykli používať svoj smartfón, bez ohľadu na pripravovanú zmluvu ACTA, ako MP3 prehrávač, máme pre vás dobrú správu. Samsung sa spojil so švédskym výrobcom slúchadiel a prinesie už vo februári nové a lepšie zážitky z počúvanej hudby.

HTC v posledných mesiacoch minulého roku vsadilo na Beats Audio systém a snažil sa priniesť svojim konzumentov smartfónov lepší zvuk, vrátane softvérových vylepšení. Samsung zatiaľ neodpovedal na túto výzvu a priamočiaro mieril k úspechom vďaka svojmu hardvéru. Teraz sa však všetko zmenilo a Samsung vsadil aj na vylepšenie funkcií svojich slúchadiel a zlepšeniu prehrávania hudby a audia. Spojil sa preto so značkou Jays.

„Dohoda so spoločnosťou Samsung je pre nás veľká podpora pre našu spoločnosť v cieľoch dostať sa na vrchol medzi spoločnosťami s audiotechnikou. Je to zadosťučinenie a podpora v raste bezkonkurenčnej kvality a nášho úspechu. Zo strany jedného z najväčších výrobcov smartfónov vo svete je to pre nás kompliment,“ komentuje Rune Torbjörnsen, CEO Jays.

Jays nie je veľmi známou značkou, ktorú predovšetkým poznajú fanúšikovia audiotechniky najmä z prostredia internetu. Predaj vybraných modelov so slúchadlami Jays sa začne v Južnej Kórei už vo februári 2012.

Zdroj, foto: androidcommunity.com

1.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+