MojAndroid

Po uvedení nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+ prišli na rad aj softvérové aktualizácie, ktoré riešili menšie chybičky krásy nových smartfónov. Teraz spoločnosť Samsung uvoľňuje ďalšiu opravnú softvérovú aktualizáciu, ktorá má za úlohu vyriešiť najmä problémy s Bluetooth pripojením.

Náš tip
8 dní s Galaxy S8: Batéria a šetriace režimy

Hoci ide o aktualizáciu pre opravu chýb, nejedná sa o malú aktualizáciu. Inštalačný súbor má veľkosť takmer 615 MB. Podľa oficiálnej správy má zlepšiť stabilitu systému a odstrániť problémy s Bluetooth pripojením. Aktualizácia sľubuje tiež lepšiu stabilitu pamäťových SD kariet. Pravdepodobne budú k dispozícii aj ďalšie opravy chýb a vylepšenia výkonnosti, avšak v zozname funkcií neboli konkrétne uvedené.

Náš tip
Dvojročný iPhone 6S porazil v teste rýchlosti nový Samsung Galaxy S8 | VIDEO

Problémy s Bluetooth konektivitou oznámilo viacero používateľov nových vlajkových lodí Samsung. Zariadenia sa automaticky reštartovali počas prehrávania hudby prostredníctvom Bluetooth pripojenia. Stalo sa tak v prípade, že používatelia chceli so smartfónom ovládať hudbu. Aktualizácia od spoločnosti Samsung je aktuálne dostupná v Spojených Arabských Emirátoch. V nadchádzajúcich týždňoch sa pravdepodobne rozšíri aj do ďalších krajín.

Zdroj: phonearena

1.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+