MojAndroid

Blíži sa vydanie stabilnej verzie systému Android 12 a kým doteraz si majitelia smartfónov od značiek, ktoré používajú vlastnú nadstavbu, museli na novú verziu systému počkať, tento rok to bude v prípade juhokórejského výrobcu Samsung inak. 9. septembra plánoval v Južnej Kórei vydať beta verziu nadstavby One UI 4.0, no podľa portálu Android Authority sa mu jeho plán nepodarilo doržať.

Nový dátum vydania beta verzie One UI 4.0 Samsung neprezradil

Novinku svetu oznámil juhokórejský manažér komunity spoločnosti Samsung zodpovedný za poskytovanie nových informácií o One UI 4.0. Členom beta programu potvrdil, že aktualizácia nebude dostupná v plánovanom dátume. Viacero fanúšikov značky zostalo sklamaných vzhľadom na to, že posledná aktualizácia na One UI 3.1.1 nepriniesla veľa nových funkcií.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Foto: Redakcia

Samsung Galaxy S21 Ultra

{{shop_name}} od {{product_price}}

To, kedy bude nová verzia skutočne vydaná, bohužiaľ neuviedol. Nepoznáme ani dôvod posunutia oficiálneho vydania. Očakáva sa však, že to nebude trvať dlho a potencionálne by sa predstavenie mohlo uskutočniť ešte tento mesiac. Či už Samsung vydá novú nadstavbu skôr alebo neskôr, ako prví dostanú aktualizáciu používatelia v Južnej Kórei. Do ostatných krajín príde až o niekoľko týždňov, prípadne mesiacov neskôr.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 už nebude dostávať mesačné aktualizácie
10.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+