MojAndroid

Včera sme sa dozvedeli nové informácie o pripravovaných hodinkách Galaxy Gear 3, ktoré majú mať zakrivený displej a vlastný slot na SIM kartu, vďaka čomu si z nich zavoláte bez závislosti na prepojení so smartfónom. Portál SamMobile dnes tieto informácie potvrdil a dodáva aj správy o prípravách ďalších inteligentných hodiniek, ktoré majú mať okrúhlu konštrukciu podobnú modelu Motorola Moto 360. Tieto však nemajú byť predstavené počas IFA 2014, ale o niekoľko mesiacov neskôr.

Správy o okrúhlych hodinkách nie sú žiadnym prekvapením. V minulosti sme totižto mohli vidieť niekoľko patentov, spojených so spoločnosťou Samsung, ktoré naznačovali prípravu takejto konštrukcie. Iným dôvodom je obrovský záujem o konkurenčné hodinky Moto 360, ktorý má korene práve v okrúhlom dizajne. Hodinky od Motoroly sa však na trh ešte nedostali, hoci sme ich mohli vidieť už na developerskej konferencii Google I/O 2014.

Ďalším výrobcom, ktorý má predstaviť takéto hodinky sa stane spoločnosť LG so svojimi G Watch R. Tieto budú s najväčšou pravdepodobnosťou predstavené na veľtrhu IFA 2014 a mohli by predbehnúť dokonca aj Moto 360, ktoré si dávajú poriadne na čas.

Náš tip
LG predstaví budúci týždeň hodinky s okrúhlym dizajnom

Zdroj: sammobile

26.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+