MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša aktualizáciu pre aplikáciu Flow. Prichádza podpora Windows Hello a takisto možnosť odomknúť vaše Windows zariadenie prostredníctvom čítačky odtlačkov prstov na vašom smartfóne. Táto funkcia bude podporovaná na modeloch z radu Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S8.

Náš tip
Kúpte si v lete Samsung Galaxy S7 alebo S7 edge a Samsung vám vráti 129 EUR

Samsung priniesol prepojenie svojho Windows 10 zariadenia Galaxy Tab Pro S a aplikácie Samsung Flow pre Android ešte v priebehu minulého roka. teraz prichádza široká podpora aj pre ďalšie Windows 10 zariadenia. Spolu s novinkami ohľadom čítačky odtlačkov prstov prichádza aj funkcia synchronizácie notifikácií z vášho smartfónu priamo vo vašom Windows zariadení. Táto funkcionalita bola doteraz takisto dostupná len pre Samsung zariadenia so systémom Windows 10.

Nová aktualizácia si vyžaduje smartfón Samsung so systémom Android 6.0 Marshmallow alebo novší a tiež Windows zariadenie s najnovšou aktualizáciou Windows 10 Creators Update. Používate Samsung Flow? Je pre vás táto funkcionalita užitočná? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 2.1.33
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.33
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: theverge

4.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+