MojAndroid

Samsung má na 7. augusta naplánovanú veľkú tlačovú konferenciu, ktorej ústredným bodom by malo byť predstavenie novej generácie radu smartfónov Galaxy Note. Udalosť bude o to výnimočnejšia, pretože prvýkrát v histórii má spoločnosť predstaviť viacero verzií jedného modelu Samsung Galaxy Note 10. Ten by ale nemusel byť jedinou novinkou, ktorú v ten deň uvidíme. Server CashKaro totiž zverejnil časovú os predstavenia chystaných zariadení Samsungu.

V treťom štvrťroku by sme sa mali dočkať 10-palcového prémiového Android tabletu Samsung Galaxy Tab S5 a 12-palcového hybridu Samsung Galaxy Book 3. Prvý menovaný tablet, ktorý bude poháňať výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 855, by mal byť dokonca predstavený v rovnaký deň ako Samsung Galaxy Note 10.

Samsung Galaxy Tab S4

V tento deň, 7. augusta, by mali byť predstavené aj nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch 2. Tie pôjdu do predaja v dvoch veľkostiach púzdra – 40 a 44 milimetrov. V treťom štvrťroku sa očakáva aj predstavenie odolného tabletu Samsung Tab Active3, ktorý ponúkne vodeodolnosť IP68 spolu s perom S-pen. Či sa špekulácie potvrdia sa dozvieme už o necelý mesiac.

Náš tip
Samsung Galaxy Tab A8 (2019): Lacný vstup do sveta android tabletov
  • disq

    Galaxy S8+ dostáva na SK júlovú bezpečnostnú aktualizáciu a zlepšená stabilita aplikácie fotoaparát = žiadny nočný režim, ale je tam Inteligentné snímanie – Skenovať kódy QR.

  • stanleyjr

    SGW2 by mohli uz konecne podporovat quick charge cez usb C a zrusit nekompatibilitu nabijaciek pre starsie modely atd….ale co by potom dali do SGW4 :)

+