MojAndroid

Spoločnosť Samsung je v softvérovej podpore v poslednom období veľmi aktívna, čoho príkladom je teraz aj novembrová bezpečnostná záplata pre viaceré jej smartfóny.

Samsung Galaxy Note 10 Lite a Samsung Galaxy S20 FE

Podľa portálu SamMobile sa aktualizácie pod číselným označením N770FXXS8EUJ3 dočkal smartfón Samsung Galaxy Note Lite z roku 2020. Ten je doteraz najlacnejším modelom Samsungu s integrovaným perom S Pen. Distribúcia aktualizácie bola spustená vo Francúzsku a obsahuje spomínanú novembrovú bezpečnostnú záplatu.

Samsung Galaxy Note 10 Lite | Zdroj: Milan Menšík

Tú obsahuje aj aktualizácia pre stále populárny smartfón Samsung Galaxy S20 FE. Jej číselné označenie je podľa portálu SamMoible G780FXXS7CUI5 a mala byť dostupná už aj na Slovensku a v Českej republike. Novembrová bezpečnostná záplata opravuje viac ako tucet chýb a zraniteľností v systéme Android 11.

Záplaty sa dočkali aj staršie skladacie smartfóny

Novembrovej bezpečnostnej záplaty sa podľa portálu SamMobile dočkali aj skladacie smartfóny Samsung Galaxy Z Flip 5G a Galaxy Fold 5G. V prvom prípade má aktualizácia číselné označenie F707BXXS5EUJ2 a v druhom F907BXXS6FUJB.

Aktualizácie sú už dostupné aj na Slovensku a v Českej republike formou OTA updatu. Dostupnosť si môžete overiť v sekcii Nastavenia -> Aktualizácia softvéru -> Stiahnuť a nainštalovať. Pred inštaláciou sa ubezpečte, že máte batériu nabitú aspoň na 70 % jej kapacity.

Náš tip
Beta verzia Androidu 12 s One UI 4.0 príde na Samsung Galaxy S20
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+