MojAndroid

Spoločnosť Samsung rozoslala pozvánky na udalosť Galaxy S10 Unpacked, ktorá sa má konať 20. februára v San Franciscu. Vieme, že vybraná skupina partnerov už videla na vlastné oči skladací telefón Samsungu na konferencii CES 2019 (samozrejme, v utajení za zatvorenými dverami). Povráva sa, že Samsung znovu predvedie skladací smartfón na udalosti Galaxy S10 Unpacked. Je to zrejme kvôli tomu, že kórejská spoločnosť je pod tlakom (Huawei má podľa všetkého predstaviť vlastný skladací telefón na kongrese MWC v Barcelone).

Samotný Samsung naznačuje predstavenie skladacieho smartfónu

Hodná pozornosti v tejto súvislosti je tiež nedávna marketingová kampaň spoločnosti Samsung. Spoločnosť nainštalovala bannery na Place de la Concorde v Paríži, ktorých nápisy sú v kórejských literách. Ich znenie (ktoré spoločnosť Samsung sama preložila neskôr v tlačovej správe) je “The future unfolds” (zrejme súvislosť so slovným spojením “foldable phone” – skladací telefón, pozn. red.) a “February twentieth” (dvadsiaty február, dátum konania akcie Galaxy S10 Unpacked, pozn. red.).

To je pre nás dosť jasným znamením, že skladací smartfón bude naozaj prítomný na Galaxy S10 Unpacked. Či už to bude len predvedenie alebo reálne predstavenie (s neskoršou dostupnosťou), zatiaľ nie je známe. Je jasné, že Samsung chce “poraziť” Huawei (a všetky ostatné spoločnosti) a stať sa prvým veľkým výrobcom, ktorý predstaví skladací smartfón.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Xiaomi zrejme skonštruovalo skladací smartfón

15.1.2019
Zdroj: pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+