MojAndroid

Spoločnosť Samsung rozoslala pozvánky na udalosť Galaxy S10 Unpacked, ktorá sa má konať 20. februára v San Franciscu. Vieme, že vybraná skupina partnerov už videla na vlastné oči skladací telefón Samsungu na konferencii CES 2019 (samozrejme, v utajení za zatvorenými dverami). Povráva sa, že Samsung znovu predvedie skladací smartfón na udalosti Galaxy S10 Unpacked. Je to zrejme kvôli tomu, že kórejská spoločnosť je pod tlakom (Huawei má podľa všetkého predstaviť vlastný skladací telefón na kongrese MWC v Barcelone).

Samotný Samsung naznačuje predstavenie skladacieho smartfónu

Hodná pozornosti v tejto súvislosti je tiež nedávna marketingová kampaň spoločnosti Samsung. Spoločnosť nainštalovala bannery na Place de la Concorde v Paríži, ktorých nápisy sú v kórejských literách. Ich znenie (ktoré spoločnosť Samsung sama preložila neskôr v tlačovej správe) je “The future unfolds” (zrejme súvislosť so slovným spojením “foldable phone” – skladací telefón, pozn. red.) a “February twentieth” (dvadsiaty február, dátum konania akcie Galaxy S10 Unpacked, pozn. red.).

To je pre nás dosť jasným znamením, že skladací smartfón bude naozaj prítomný na Galaxy S10 Unpacked. Či už to bude len predvedenie alebo reálne predstavenie (s neskoršou dostupnosťou), zatiaľ nie je známe. Je jasné, že Samsung chce “poraziť” Huawei (a všetky ostatné spoločnosti) a stať sa prvým veľkým výrobcom, ktorý predstaví skladací smartfón.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Xiaomi zrejme skonštruovalo skladací smartfón

15.1.2019
Zdroj: pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Romanexko

    Ok snaha sa cení ale za každú cenu sa púšťať do tohoro ošialu podľa mňa nemá zmysel.. ako sa vraví múdri sa učí na chybách druhých tak by mali počkať kto čo predvedie a počúvať ohlasy ľudí a tomu prispôsobiť svoj model :) ja si rád o 10 rokov kúpim nejakú takúto future vec ale momentálne to vidím skôr ako polotovary za pekné pálky… ale tak samozrejme keď už prídu s flexmobilom tak som naň zvedavý či sa s tým aj pohrali alebo to len nabuchali nech čosi majú

  • ccc01

    Predaje dramaticky klesajú, zúfalci sa chytajú každej sprostosti aby zvýšili predaje. Skladací smartfón s výrezom, vysúvacou kamerou, desiatimi foťákmi a troma dierami v displeji žiadneho výrobcu nezachráni. A nie je ani užitočný pre zákazníka. Mali by popracovať skôr na výdrži batérie, pravidelných aktualizáciách a na tom aby nesekal aj vlajkovolodný smartfón s najlepším procesorom a 32 gb ram.

+