MojAndroid

Samsung myslí na svojich zákazníkov a prichádza s novou lokálnou aplikáciou Ski Info pre inteligentné telefóny s operačným systémom Android a Bada a inteligentné televízory Samsung. Využite príležitosť zdokonaliť sa v lyžovaní v Samsung Training School.

Samsung Electronics Czech and Slovak spúšťa špeciálnu aplikáciu Ski Info určenú pre inteligentné mobilné telefóny (rôznych značiek) na platforme Android a Bada a inteligentné televízory a Blu-ray prehrávače Samsung. Aplikácia prináša prehľadné informácie o českých a slovenských lyžiarskych strediskách. Užívatelia sa tak môžu v okamihu dozvedieť o aktuálnom stave snehu, predpovedi počasia, informáciách o stave zjazdoviek, bežeckých tratí či vlekov a lanoviek. Pre dokonalú predstavu o situácii na horách sa postarajú zábery z webových kamier spoločnosti Sitour, ktoré prenášajú aktuálnu situáciu zo stredísk, a to ako vo forme statických obrázkov, tak vo forme videa. Aplikácia Ski Info ponúka aj tipy na práve prebiehajúce akcie alebo mapy ski areálov a je na stiahnutie na Samsung Apps a na Android Markete ZADARMO.

Počas zimnej sezóny vo vybraných horských strediskách v Čechách a na Slovensku Samsung odštartoval projekt Samsung Training School, ktorého cieľom je podporiť úspešný štart aplikácie Ski Info na trhu a upozorniť na nové možnosti prepojenia technológií Samsung a potrieb milovníkov zimných športov, ale najmä aktívne osloviť zákazníkov a ponúknuť možnosť zlepšiť si lyžiarsky či snowboardový štýl. Záujemcovia z radov lyžiarov sú pri zjazde natáčaní na video a následne im profesionálni inštruktori lyžovania dajú konzultáciu, ako svoju lyžiarsku techniku ​​zlepšiť. Okrem toho sú počas roadshow k dispozícii na vyskúšanie produktové novinky spoločnosti Samsung, ako napríklad outdoorový smartphone Samsung GALAXY Xcover alebo audio-video technika.

[katalog post_id=”43614″ type=”badge”]

Samsung Training School bude prebiehať až do konca marca 2012 v zimných strediskách v ČR – Špičák, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Rokytnice, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Bílá, Železná Ruda, Ještěd, Dolní Morava a na Slovensku – Vrátna, Jasná, Donovaly. Záujemcovia, ktorí si chcú zlepšiť svoju zjazdovú techniku, nájdu podrobný rozpis akcií pre zimnú sezónu 2012 na oficiálnych facebookových stránkach Samsung: http://www.facebook.com/samsungczsk.

 

Aplikáciu je možné pre telefóny stiahnuť z:

Ski Info CZ/SK
uLikeIT
Verzia 1.1.0 (6. 2. 2012)
Veľkosť 400 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: Tlačová správa Samsung

9.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+