MojAndroid

Mnohí z nás sa tešia na najnovšie modely, ktoré budú obsahovať štyri jadrá v procesore a túžobne očakávame správy, ktoré nás o nich budú informovať. Na druhej strane, spoločnosť Samsung má stále čo ponúknuť aj v oblasti zariadení dvojjadrovými procesormi. Exynos chipset je stále plný možností efektívnosti, rýchlosti. Najnovším modelom ja Exynos 5250.

Model patrí do radu ARM Cortex-A15 čipovej sady, ktorá bude dosahovať 2 GHz frekvenciu a mal by menej likvidovať energiu batérie. Na trh by sa mal dostať niekedy v druhom štvrťroku 2012.

Tablet od Samsungu, by údajne s týmto čipom, malo mať väčšie rozlíšenie, ako sme zvyknutí, a aj väčší displej. (viac ako 10,1“)

Na podrobnosti a bližšie špecifikácie si však musíme počkať na Mobile World Congress, kde by prototyp modelu od Samsungu, s týmto procesorom, mohol byť predstavený. Dovtedy sú všetky informácie iba špekulácie.

Zdroj, foto: phandroid.com

28.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+