MojAndroid

Spoločnosť Samsung aktualizovala svoju aplikáciu Samsung Messenger pre Samsung Galaxy S9/S9+ novou, veľmi vyžadovanou funkcionalitou – schopnosťou nastaviť vlastné zvukové upozornenie pre jednotlivé kontakty a aplikácii.

Je to skvelá pomôcka na identifikáciu jednotlivých ľudí z aplikácie Samsung Messenger. Pre používateľov, ktorí dostávajú množstvá notifikácií alebo sú členmi viacerých chat skupín, táto funkcia pomáha rozoznať dôležitosť prijatej spávy, či rozoznať, kto konkrétne píše. Funkciu zapnete jednoducho výberom možnosti Notifications z nastavení a následným vlastným nastavením možnosti Custom.

Nie len zvukové upozornenie, ale aj GIF-y, nálepky, či AR Emoji

Aktualizáciu Samsung Messenger spoločnosť pripravila pre Samsung Galaxy S9. Obsahuje aj zmenu používateľského rozhrania – farby sa zmenili na modrý odtieň s bielym pozadím. Pridanými funkciami sú tiež nastavenie “rýchlych odpovedí”, vyhľadanie a vloženie GIF-u do správy, či vloženie “nálepky”. Ak používateľ disponuje zariadením Galaxy S9/S9+, sú pre neho k dispozícii aj AR Emoji.

Ak chcete, aby vaše Samsung zariadenie (Android Oreo 8.0 +) disponovalo novými funkcionalitami Samsung Messages, stiahnite si najnovšiu verziu Samsung Messages APK (verzia 5.0.21.18).

19.6.2018
Zdroj: XDA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+