MojAndroid

Platforma Samsung Members od spoločnosti (kto by to bol povedal :) ) Samsung bola spustená začiatkom tohto roku. Je určená pre všetkých majiteľov mobilných zariadení Galaxy a od jari má už vyše 130 tisíc členov v Čechách a na Slovensku a každý týždeň narastá o ďalších vyše 3 000 nových členov. Samsung Members je bránou ekosystému produktov Samsung, zameriava sa najmä na podporu, výhody a inšpirácie.

Aktuálne predajné akcie ale aj diagnostika zariadenia

Funkcie aplikácie Samsung Members sú rozdelené do štyroch hlavných častí, ktoré ponúkajú Zákaznícku podporu, Výhody, Novinky a Tipy a Diagnostiku zariadenia.

V sekcii Novinky a Tipy Samsung každý týždeň prináša nové články a návody ku Galaxy zariadeniu, ktoré majiteľ vlastní. Najnovšie sú to aj lifestylové tipy vzťahujúce sa k Samsung výrobkom a aktuálnym predajným akciám. V sekcii Výhody Samsung prináša pravidelné ponuky z globálneho aj lokálneho trhu, ktoré sa neustále rozširujú o nové.

Ak má používateľ problém so svojím zariadením, môže položiť akúkoľvek otázku, na ktorú by mu malo byť odpovedané už do 24 hodín. V sekcii Diagnostika zariadenia je možné “čeknúť” hardvérový status svojho zariadenia alebo ho optimalizovať “vyčistením” RAM alebo úložného priestoru. Je možné aj nahlasovať chyby, čím viac ich bude, tým viac sa vývojári na základe nahlásení budú snažiť zlepšovať Galaxy zariadenia.

Aplikácia Samsung Members umožňuje pozvať aj ďalších členov, zdieľať s nimi názory a diskutovať o rozličných témach v tomto priestore. Zároveň je možné pridávať na kartu ďalšie produkty, ktoré sú zaregistrované v konte Samsung.

Aplikácia Samsung Members je k dispozícii na stiahnutie v obchodoch Google Play a Galaxy apps, má vynikajúce hodnotenia ja recenzie od súčasných používateľov.

Verzia: 2.4.60.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.60.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

9.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+