MojAndroid

Experti predstavia vo štvrtok 16. februára prostredníctvom livestreamu najväčšie vychytávky novej série prémiových smartfónov Galaxy S23. Počas prenosu na Facebooku Samsungu bude platiť špeciálna ponuka a predobjednávkový bonus na tieto telefóny.

Zvažujete výmenu telefónu za nový z tohtoročného modelového radu Samsung Galaxy S23, ale nie ste si tým ešte úplne istí? Na všetky vaše otázky o technickom vybavení a vylepšeniach prémiových telefónov Galaxy S23 odpovedia „Galaxy experti“ live-commerce streamu #SamsungFutureStore, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 16. februára 2023 od 19.00 na facebookovom kanáli spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Účastníci akcie s podtitulom „Epický livestream“ budú môcť súťažiť o špičkový telefón Samsung Galaxy S23 Ultra a vouchery v hodnote 40 eur na nákup v e-shope samsung.sk.

Samsung Galaxy S23 Ultra - 1
Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Epickým livestreamom bude sprevádzať slovenská influencerka a niekdajšia Miss Slovenskej republiky Denisa Vyšňovská. Fotografické vlastnosti novej série smartfónov Galaxy S23 predstaví profesionálny fotograf Marek Musil, ktorý je známy napríklad fotografovaním festivalov Burning Man. Herné vlastnosti týchto prémiových telefónov zase zhodnotí YouTuber Adam Lysek, známy ako Vidrail. Samsung prvýkrát využije pre livestream #SamsungFutureStore obrovskú LED obrazovku umiestnenú v štúdiu FZG Klecany.

recenzia Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Diváci livestreamu budú môcť počas vysielania využiť jednu z posledných šancí, ako získať predobjednávkový bonus na dvojnásobnú pamäť telefónu Galaxy S23 za cenu menšej pamäte pri využití zľavového kódu UPGRADE a tiež bonus 120 eur k výkupu ich starého telefónu. Iba počas livestreamu bude k dispozícii aj exkluzívna ponuka, bezdrôtová nabíjačka pri zadaní kódu NABIJ, a automatický bonus v podobe 10 % zo zaplatenej čiastky do Samsung Rewards programu na ďalší nákup v e-shope samsung.sk.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Michal Chabada

Nezabudnite sledovať Epický livestream #SamsungFutureStore vo štvrtok 16. februára 2023 na facebookovom kanáli spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak!

#SamsungFutureStore | Foto: Samsung
16.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+