MojAndroid

Samsung Electronics Co., Ltd., uvádza nový rad audio produktov s názvom Level. Samsung nadväzuje na svoju vedúcu pozíciu v oblasti mobilných zariadení a ponúka používateľom širokú škálu audio príslušenstva zaisťujúcu kvalitný zvuk, pohodlie a štýlový dizajn. Séria s označením Level sa skladá zo štyroch typov profesionálne spracovaných audio produktov – slúchadiel Level Over, Level On, Level In a reproduktora Level Box. Okrem plného a kvalitného zvuku všetky štyri produkty umožňujú prijímať hovory pri počúvaní akéhokoľvek typu audio obsahu.

„Uvedomujeme si význam hudby v živote našich zákazníkov. V sérii produktov Level sme stvárnili úžasné audio produkty s organickým zvukom, prvotriednym dizajnom a optimalizovaným mobilným audio ovládaním, ktoré je určené pre mobilných používateľov,“ povedal JK Shin, výkonný riaditeľ a vedúci divízie IT a Mobile Communication v spoločnosti Samsung Electronics.

Level Over

Slúchadlá Level Over prekrývajú celé ucho a sú vlajkovou loďou audio produktov značky Samsung. Sprostredkovávajú vynikajúci HD zvuk a vyznačujú sa pohodlným ergonomickým dizajnom, dotykovými ovládacími prvkami a bezdrôtovým prepojením cez Bluetooth.

Päťdesiatmilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodýmu, ktorý je o 30 % silnejší ako bežné magnety, zabezpečuje hlbší a prirodzenejší zvuk. Štruktúra bez hrán z bio celulózy bráni rezonancii medzi vibračnou doskou a rámom, a tým zabraňuje nadmernému duneniu a sprostredkováva prirodzený zvuk. Slúchadlá využívajú hybridný typ aktívneho rušenia šumu, a to ako vo vnútri slúchadiel, tak s mikrofónom na vonkajšej strane, ktorý blokované zvuky sníma. Používatelia si tak môžu vychutnať krištáľovo jasnú hudbu. Pre zvýšenie zážitku s Level Over je možné si stiahnuť aplikáciu Samsung Level z Google Play alebo Samsung Apps.

Samsung Level Over sluchadla Samsung Level Over sluchadla Samsung Level Over sluchadla

Prispôsobiť zvukové zážitky zodpovedajúce akémukoľvek typu hudby, médiu či prostrediu počúvania je možné vďaka komplexnému ekvalizéru Samsung SoundAlive. Používatelia môžu využívať efekt 3D zvuku, basov a výšok pre všetky typy médií vrátane hudby, streamovaných služieb, hier a filmov. SoundAlive tiež ponúka veľmi jedinečný zážitok s 25 režimami pre rôzne druhy hudby ako pop, rock, jazz či koncert alebo Café. Aplikácia Samsung Level má tiež inteligentné ovládanie hlasitosti vedúce k prevencii a ochrane sluchu vrátane rozšírených text-to-speech schopností.

Level Over sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 349,90 € s DPH.

Level On

Slúchadlá Level On sedia na ušiach a kombinujú kompaktný štýl s pohodlím a zvukom. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali prirodzený a čistý zvuk. Pomocou 40mm dvojvrstvovej membrány pružne tlmia prúdenie vzduchu.

 Samsung Level On sluchadla Samsung Level On sluchadla Samsung Level On sluchadla

Level On sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 199,90 € s DPH.

Level In

Slúchadlá Level In sa umiestňujú do ucha. Poskytujú plný zvuk pomocou výkonného trojpásmového reproduktora. Umožňujú vychutnať si bohatý zvuk, ktorý prirodzene obsiahne všetky nízke, stredné a vysoké tóny s jasným oddelením okolitého zvuku.

Samsung Level On sluchadla Samsung Level On sluchadla Samsung Level On sluchadla

Level In sa začnú predávať počas mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 149,90 € s DPH.

Level Box

Prémiový kompaktný Bluetooth reproduktor Level Box sa vyznačuje pevnou kovovou konštrukciou doplnenou celokovovou mriežkou. Vďaka veľkému stereo reproduktoru (56 mm) a pasívnemu vysielaču je systém optimalizovaný pre silný, ostrý a vyvážený zvuk. Špeciálny dizajn zabezpečuje redukciu hluku a potlačenie ozveny. Vstavaný mikrofón sprostredkúva čistý hlas, takže je ideálny pre telefónne a konferenčné hovory.

 Samsung Level Box reproduktor Samsung Level Box reproduktor Samsung Level Box reproduktor

Level Box je možné rýchlo a jednoducho prepojiť so smartfónmi cez technológiu Near-Field Communications (NFC). Zariadenia, ktoré nepodporujú NFC, môžu byť jednoducho pripojená cez Bluetooth. Ovládanie reproduktorov je tiež jednoduché. Vstavané tlačidlá umožňujú spustiť, alebo zastaviť skladbu, upraviť hlasitosť, a dokonca aj prijať, alebo odmietnuť hovor. Používatelia sa tiež môžu tešiť až na 15 hodín nepretržitého prehrávania cez dobíjacie batérie reproduktora Level Box.

Samsung Level Over – technické špecifikácie

 • Zvuk – 50mm membrána z bio celulózy s neodýmovým magnetom
 • Bluetooth – BT 3.0 / apt-X, SBC
 • Vzhľad – Náušník s elastickou penovou výplňou, hladký povrch podobný koži na hlavovom mostu
 • Rozhranie – Smart Touch Control / 3,5 mm jack
 • Vlastnosti – S Voice, Bluetooth, 2mic redukcia hluku / Potlačenie ozveny, Hovorenie (Počúvanie) / Režim Standby pri zapnutom ANC: 15 hod / 30 hod, Hovorenie (Počúvanie) / Režim Standby pri vypnutom ANC: 30 hod / 200 hod
 • Súčasť balenia – Prémiový obal na prenášanie / kábel Micro USB, odnímateľný audio kábel s mikrofónom a diaľkovým ovládačom, prípojný adaptér (do lietadla)
 • Rozmery – 175 x 190 x 78 mm, 350 g


Samsung Level On – technické špecifikácie

 • Zvuk – 40mm dvojvrstvová membrána
 • Vzhľad – Pohodlné náušníky a hlavový most
 • Rozhranie – 3,5 mm jack
 • Vlastnosti – S Voice
 • Súčasť balenia – Prémiový obal na prenášanie, odnímateľný audio kábel s mikrofónom a diaľkovým ovládačom
 • Rozmery – 161,75 x 181,4 x 70,4 mm, 209,8 g

Samsung Level In – technické špecifikácie

 • Zvuk – Trojpásmový reproduktorový systém, 2 Balanced Armatures (zvuk HD pre výšky a stredné tóny), 1 dynamický reproduktor (hlboké basy)
 • Rozhranie – 3,5 mm jack
 • Vlastnosti – S Voice
 • Súčasť balenia – Prémiový obal na prenášanie, 4 silikónové násadky, 3 násadky z pamäťovej peny
 • Váha – 15,7 g

Samsung Level Box – technické špecifikácie

 • Zvuk – 56mm stereo reproduktor s pasívnym vysielačom
 • Vzhľad – NFC, tlačidlo Bluetooth
 • Rozhranie – Kompaktný kovový dizajn
 • Vlastnosti – S Voice, reproduktor telefónu (konferenčný hovor), vstavaný MIC & Redukcia hluku / Potlačenie ozveny
 • Súčasť balenia – Kábel Micro USB, cestovný adaptér, 3,5 mm audio kábel
 • Rozmery – 164,3 x 62,3 x 69,2 mm, 600g

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+