MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavila novú kolekciu zariadení La Fleur pre rok 2013. Ide o upravené verzie už známych zariadení, ktoré majú zaujať novým dizajnom plastových krytov, ktoré sú špecifické najmä použitím ornamentov a motívu kvetov. Primárne je séria zariadení La Fleur určená nežnejšiemu pohlaviu, no vždy sa nájde aj výnimka potvrdzujúca pravidlo.

 

Do série La Fleur pre rok 2013 zaradila spoločnosť Samsung modely Galaxy S III (vo farebných variantoch bielej a červenej), Galaxy S Duos, Galaxy S III Mini, Galaxy Ace 2 a Galaxy Ace Duos. O konkrétnych dátumoch predstavenia na svetový trh spoločnosť neinformovala, no zahraničné portály zistili, že La Fleur zariadenia pre rok 2013 budú ako prvé dostupné v Rusku, vraj už zajtra, 1. februára. Cena týchto zariadení bude špecifická pre každý model, nemala by sa však odlišovať od ceny za tieto zariadenia bez tejto “grafickej úpravy”. Napríklad Samsung Galaxy S III La Fleur bude stáť približne 22 990 rubľov, čo je asi 580 EUR.

Zdroj: AndroidCommunity

31.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+