MojAndroid

Informácie o skladacom či konvertibilnom zariadení od spoločnosti Samsung unikajú na verejnosť v pravidelných intervaloch. Rok 2017 už dávno neplatí a posledné štúdie poukazovali na rok 2018 ako na rok inovatívnych smartfónov. Najnovšie informácie posúvajú finálny termín ešte ďalej.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 má opäť najlepší displej na trhu

Spoločnosť Samsung sa vyjadrila pre kórejský spravodajský portál Korea Herald, že svoj konvertibilný smartfón budú schopný priniesť na trh až v roku 2019. Samsung potrebuje počkať na dostatočný záujem trhu o takto momentálne špecifické zariadenie. Svoje konvertibilné zariadenie chce takisto priviesť do dokonalosti po technologickej stránke.

Rok 2019 je pomerne ďaleko a spoločnosť nechce situáciu uponáhľať. Cieľom je zabezpečiť funkčnú a bezpečnú technológiu, ktorá pre koncového používateľa bude nielen veľmi dobre použiteľná, ale bude tiež bez rizika určitého nebezpečenstva, ktoré by v konečnom dôsledku mohlo poškodiť meno značky Samsung. Okrem toho je potrebné tiež vyriešiť náklady spojené s novými materiálmi. Otvorenou otázkou ostáva tiež zisková marža spoločnosti z tohto zariadenia.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 podporuje rozpoznávanie tváre. Dá sa však ľahko obísť

Nový termín skladacieho smartfónu od spoločnosti Samsung sa tak opäť posúva. To však neznamená, že do roku 2019 nebude predstavený akýsi koncept nového, pripravovaného konvertibilného smartfónu. Zvažovali by ste kúpu konvertibilného smartfónu? Aký máte názor na tento typ spracovania konštrukcie smartfónu? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phandroid

6.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+